• Sukcesy naszych Uczniów w konkursach

• W ostatnich tygodniach Uczniowie naszej Szkoły brali udział w konkursach gminnych.

29 kwietnia odbył się konkurs  "W Królestwie Słowa i Obrazu" organizowany już po raz siódmy przez Szkołę Podstawową im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie. W konkursie plastycznym Krzysztof Grzywacz z klasy szóstej uzyskał tytuł Mistrza Obrazu w kategorii uczniów klas 4-8, Maciej Jóźwik z klasy drugiej tytuł Wicemistrza Obrazu w kategorii klas 1-3, a Maksymilian Raczyński z klasy szóstej zdobył wyróżnienie.

W literackiej odsłonie konkursu - Mistrz Słowa - uczennice naszej szkoły zdobyły wyróżnienia. Karolina Robak z klasy drugiej oraz Karolina Duda i Alicja Rodak z klasy czwartej.

Uczniowie SP w Palikijach wzięli też udział w eliminacjach do 41 Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie w dniu 6 maja. Jury wyróżniło wystąpienie Heleny Kwiatkowskiej z klasy drugiej, natomiast recytacja Karoliny Dudy z klasy czwartej została nagrodzona nominacją do udziału w eliminacjach rejonowych w Nałęczowie.

Wszystkim nagrodzonym, wyróżnionym oraz uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy!!

Dyrektor i Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Palikijach