• Europejski Tydzień Sportu

• Europejski Tydzień Sportu odbywa się każdego roku między 23 a 30 września i obfituje w wiele różnorodnych wydarzeń. Nasi uczniowie również dołączyli do akcji. Podczas całego tygodnia uczestnicy brali udział w zróżnicowanych zajęciach: treningach, turniejach, meczach, spacerach, wycieczkach pieszych. Była to doskonała okazja do odkrywania nowych dyscyplin sportowych, zadbania o zdrowszy styl życia oraz dobrej zabawy.

red. Patryk Kędra

• Wyjazd klas II-V do kina

• ​​​​​20 września uczniowie klas II- V pod opieką swoich wychowawczyń wybrali się do kina na film "O psie, który jeździł koleją ". Aby łatwiej im było poczuć klimat filmu i wejść do jego świata, podróżowali pociągiem. Mieli też okazję poznać nieco topografię Lublina, przemierzając na własnych nogach trasę Dworzec Główny PKP- ul. Lipowa, wiodącą przez Park Ludowy. Film wywołał w nich wiele emocji: od głębokiego wzruszenia po śmiech do łez. Podczas seansu mieli okazję przekonać się, że takie wartości jak miłość, przyjaźń, poświęcenie mają ogromną moc i sprawiają, że w prawdziwym życiu również możemy doświadczyć cudów!

red. M. Kwiatkowska​​​​​​

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• 5 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego, w których wzięli udział wszyscy uczniowie klas IV-VIII obecni tego dnia na zajęciach lekcyjnych. Zadaniem Samorządu Uczniowskiego jest między innymi reprezentowanie społeczności uczniowskiej, organizowanie życia szkolnego, w tym czasu wolnego uczniów i tworzenie przyjaznej atmosfery w szkole. Poniżej zamieszczamy wyniki wyborów. Wszystkim członkom SU życzymy owocnej współpracy w bieżącym roku szkolnym!

red. M. Kwiatkowska

• Rozpoczęcie roku szkolnego

• Dnia 04.09.2014r. o godzinie 9:00 odbyła się Msza Święta dla dzieci inaugurująca rok szkolny 2023/2024. Na Eucharystie dzieci przyniosły ze sobą plecaki z książkami i przyborami szkolnymi, które zostały poświęcone.

Po wakacjach pełnych przygód i odpoczynku wróciliśmy na szkolne korytarze. Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzymy, aby rzeczywistość szkolna była równie barwna jak miniony czas wakacyjny.

red. E. Miareczka