• Wyniki rekrutacji do oddziałów przedszkolnych oraz do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2022/2023

• Informuję, że zakończyliśmy pierwszy etap rekrutacji do oddziałów przedszkolnych oraz do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2022/2023.

Listy dzieci zakwalifikowanych do poszczególnych oddziałów zostały podane do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie ich w budynku szkoły, na tablicy ogłoszeń oddziału przedszkolnego.

Przypominam, że Rodzice dzieci zakwalifikowanych, zgodnie z terminarzem ogłoszonym przez Wójta Gminy Wojciechów, do dnia 8 kwietnia 2022r. powinni potwierdzić wolę przyjęcia do oddziału przedszkolnego lub do klasy pierwszej. Stosowne druki można pobrać ze strony www - zakładka "Rekrutacja", a także w sekretariacie szkoły.

Podpisany przez Rodziców dokument należy składać w sekretariacie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00.

Małgorzata Pietraś - dyrektor szkoły

• Pomoc dla Uchodźców z Ukrainy

• Społeczność Szkoły Podstawowej w Palikijach włącza się w pomoc uchodźcom z objętej działaniami wojennymi Ukrainy. Od poniedziałku 28 lutego prowadzimy zbiórkę darów.

Przyjmujemy: środki medyczne - bandaże, gazy, plastry; środki higieny osobistej - pieluchy, podpaski, tampony, chusteczki nawilżane; koce, śpiwory, pościel, ręczniki; żywność trwałą - konserwy mięsne i rybne oraz gotowe dania w słoikach.

Serdecznie dziękujemy Uczniom ich Rodzicom i Dziadkom, Strażakom z OSP w Palikijach oraz Panu Michałowi Gnasiowi właścicielowi sklepu spożywczego za dotychczasową pomoc dla obywateli Ukrainy

Zebrane dary przekazaliśmy do Matczyna, gdzie w Domu Pomocy Społecznej zorganizowano ośrodek dla uchodźców.

NIE PRZERYWAMY ZBIÓRKI!!!

Wciąż potrzebna jest żywność trwała, środki opatrunkowe, w tym plastry na odciski, kompresy i gazy oraz środki odkażające na rany (np. Oktanisept, Kodan)

Jesteśmy w stałym kontakcie ze Sztabem Pomocy w Matczynie i na bieżąco będziemy Państwa informować o potrzebach dla konkretnych osób.

Dyrektor i Nauczyciele SP Palikije