• Sukcesy naszych tenisistów w I półroczu.

• 10.12.2018 21:27
        • Tegoroczne zmagania w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców rozpoczęły się w dniu 7 października 2018 r. Jako pierwsi rywalizowali ze sobą uczniowie klas VI i młodsi w ramach Igrzysk Dzieci, natomiast od 25 października uczniowie klas VII-VIII i gimnazjum w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wyniki tych sportowych zmagań przedstawiają się następująco:

•  MISTRZOSTWA GMINY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINI PIŁCE NOŻNEJ
        • MISTRZOSTWA GMINY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINI PIŁCE NOŻNEJ

• 06.05.2018 10:06
        • 26 kwietnia 2018 r. nasi uczniowie z kl. IV –VI wzięli udział w Mistrzostwach  Gminy w mini piłce nożnej chłopców  w SP w Miłocinie. Rywalizacja przebiegała wśród pięciu drużyn ze wszystkich szkół podstawowych Gminy Wojciechów. Chłopcy  zajęli w rozgrywkach III miejsce. W  skład naszej drużyny wchodzili:
          Skrzypczak Przemysław- kapitan

• Podsumowanie sukcesów w tenisie stołowym w II semestrze

• 24.04.2018 19:03
        •  I.  TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

/ferie zimowe 2018/

W drugim tygodniu ferii zimowych tj. w piątek 9 lutego 2018 r.  uczennica klasy VI Weronika Krawczyńska wzięła udział w  Turnieju Tenisa Stołowego w Bełżycach, organizowanym przez CKFiS. W kategorii szkół podstawowych rywalizowali ze sobą uczniowie z klas IV - VII ( oddzielnie dziewczęta i chłopcy) z  Gminy Bełżyce oraz  sąsiednich gmin. Nasza zawodniczka zajęła podczas tego turnieju I miejsce.  Zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej otrzymali z rąk organizatora – p. Tadeusza Wasilewskiego pamiątkowe dyplomy.

• Sukces naszych matematyków

• 18.04.2018 21:21
        • 7 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Maszkach odbył się finał gminnego konkursu matematycznego MISTRZ RACHUNKU PAMIĘCIOWEGO. Jak co roku na konkursie pojawili się najlepsi matematycy z gminy Wojciechów. Wystartowali uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych w okolicy: SP w Łubkach, SP w Miłocinie, SP w Wojciechowie, SP w Maszkach i nasza SP w Palikijach.
        •  Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
        • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

• 23.03.2018 20:50
        • 22 marca 2018 uczeń klasy VII naszej szkoły Piotr Bednarczyk wziął udział w etapie powiatowym konkursu wiedzy pożarniczej OTWP "Młodzież zapobiega pożarom". Zajął tam wysokie IV miejsce w powiecie lubelskim. Przypomnijmy, że wcześniej Piotr został zwycięzcą eliminacji szkolnych oraz zajął I miejsce w gminie. Reprezentant szkoły przygotowywał się pod opieką p.Marcina Pluty. Gratulujemy Piotrze! :)