• Podsumowanie sukcesów w tenisie stołowym w II semestrze

• 24.04.2018 19:03
      •  I.  TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

/ferie zimowe 2018/

W drugim tygodniu ferii zimowych tj. w piątek 9 lutego 2018 r.  uczennica klasy VI Weronika Krawczyńska wzięła udział w  Turnieju Tenisa Stołowego w Bełżycach, organizowanym przez CKFiS. W kategorii szkół podstawowych rywalizowali ze sobą uczniowie z klas IV - VII ( oddzielnie dziewczęta i chłopcy) z  Gminy Bełżyce oraz  sąsiednich gmin. Nasza zawodniczka zajęła podczas tego turnieju I miejsce.  Zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej otrzymali z rąk organizatora – p. Tadeusza Wasilewskiego pamiątkowe dyplomy.

•  I.  TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Dziewczęta:   III m.

Krawczyńska Weronika

tenis stołowy indywidualny

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy kolejnych sukcesów w etapie wojewódzkim, który odbędzie się 26 kwietnia br. w Szczebrzeszynie.

red. E. Miareczka-Czubak