•  MISTRZOSTWA GMINY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINI PIŁCE NOŻNEJ
      • MISTRZOSTWA GMINY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINI PIŁCE NOŻNEJ

• 06.05.2018 10:06
      • 26 kwietnia 2018 r. nasi uczniowie z kl. IV –VI wzięli udział w Mistrzostwach  Gminy w mini piłce nożnej chłopców  w SP w Miłocinie. Rywalizacja przebiegała wśród pięciu drużyn ze wszystkich szkół podstawowych Gminy Wojciechów. Chłopcy  zajęli w rozgrywkach III miejsce. W  skład naszej drużyny wchodzili:
        Skrzypczak Przemysław- kapitan

Skrzypczak Przemysław- kapitan
        Niciński Piotr – bramkarz, Bednarczyk Kamil, Gałus Mateusz, Grzybek Mateusz, Dębski Kamil, Hołodyn Paweł, Maj Bartosz, Podstawka Daniel, Karbowniczek Daniel

Wszystkie drużyny biorące udział w gminnym współzawodnictwie  zostały nagrodzone dyplomami.

Z kolei  27 kwietnia   2018 r. o sukces w takiej samej dyscyplinie sportu powalczyła nasza reprezentacja dziewcząt, która  wystartowała   w zawodach w SP w Maszkach.. Do rozgrywek  również zgłosiło się pięć drużyn z okolicznych  szkół podstawowych, tj.: Miłocina, Łubek , Wojciechowa ,Palikij i Maszek. Mecze rozgrywane były systemem „ każdy z każdym”. Podczas zawodów dziewczęta zajęły  I  miejsce, a swój sukces wywalczyły w składzie : Krawczyńska Weronika– kapitan, Bieniek Martyna – bramkarz, Koziej Aleksandra, Błaszczak Weronika, Jamróz Wiktoria, Jamróz Maja, Żuchnik Aleksandra, Wójciuk Wiktoria, Gałus Aleksandra, Skrzypczak Sandra.

Naszym  sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

Galeria zdjęć --->

red. E. Miareczka - Czubak