•         ZAWODY PŁYWACKIE / edycja jesienna /
      • ZAWODY PŁYWACKIE / edycja jesienna /

• 11.12.2019 21:25
      • 19 listopada 2019r. na basenie CKFiS  w Bełżycach odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w pływaniu. W zawodach wystartowali również uczniowie naszej szkoły.  Największy sukces spośród naszych pływaków odniósł Jakub Błaszczak z kl. VI zajmując III miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym z czasem 52,64. Ponadto naszą szkołę reprezentowali:Maja Jamróz ( VI m.),  Mateusz Gałus (IV m.)- w stylu dowolnym , Izabela Kosmala ( VIII m.), Wiktoria Jamróz ( IV m.) i Kamil Dębski ( IV m.) - w stylu grzbietowym oraz Aleksandra Gałus ( IV m.) i Nina Kwiatkowska  ( V m. )- w  stylu klasycznym.

Jakub Błaszczak  reprezentował naszą szkołę również w Półfinale Wojewódzkim , który odbył się 27 listopada 2019r.  na obiektach MOSiR w Kraśniku Fabrycznym , zajmując tam wysoką

VIII  lokatę z czasem 54,29.

red. E. Miareczka-Czubak

VIII  lokatę z czasem 54,29.

red. E. Miareczka-Czubak