• Sukcesy w konkursie plastycznym i literackim

• 11.12.2019 20:03
      • W listopadzie uczennica naszej szkoły Gabrysia Żuchnik wzięła udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ORIGAMI „Polska Złota Jesień”- edycja ogólnopolska.  Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy z wykorzystaniem sztuki składania papieru origami, nawiązującej tematyką do złotej jesieni. Nasza młoda artystka Gabrysia znalazła się w gronie Laureatów, zdobyła zaszczytne I miejsce.

Z kolei Amelia Madej – uczennica klasy VI wzięła udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Literackim poświęconym Unii Lubelskiej – edycja ogólnopolska. Amelka napisała opowiadanie pt. „Ku zjednoczeniu Polski i Litwy”. Zajęła III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Red. R. Walczak

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Red. R. Walczak