• GRAMY W  SIATKÓWKĘ
      • GRAMY W SIATKÓWKĘ

• 12.03.2019 19:57
      • W czwartek 24 stycznia 2019r. reprezentacja dziewcząt i chłopców z klas VII- VIII wzięła udział w Mistrzostwach Gminy w siatkówce. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły z gminy Wojciechów: Łubki, Maszki, Wojciechów i Palikije. Po emocjonujących rozgrywkach nasze dziewczęta wygrały z Wojciechowem w trzecim secie i tym samym zajęły I miejsce. W składzie zwycięskiej drużyny znalazły się :
      • W czwartek  24 stycznia  2019r. reprezentacja dziewcząt i chłopców z  klas VII- VIII  wzięła udział w Mistrzostwach Gminy w siatkówce. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły z gminy Wojciechów: Łubki, Maszki, Wojciechów i  Palikije. Po  emocjonujących rozgrywkach nasze dziewczęta  wygrały z Wojciechowem w trzecim secie i tym samym zajęły I miejsce. W składzie zwycięskiej drużyny znalazły się :

z  kl. VII

• Bieniek Martyna
        • Błaszczak Weronika
        • Jamróz Wiktoria
        • Krawczyńska Weronika
        • Żuchnik Aleksandra
        • Wójciuk Wiktoria

z kl. VIII

• Bieniek Julia
        • Czępińska Alicja
        • Koziej Aleksandra

Z kolei chłopcy  zajęli w czwartkowych rozgrywkach III miejsce. Reprezentację chłopców stanowili:

z  kl. VII

• Bajor Wiktor
        • Gałus Mateusz
        • Hołodyn Paweł
        • Maj Bartosz

z kl. VIII

• Bednarczyk Kamil
        • Bednarczyk Mateusz
        • Bednarczyk Piotr
        • Majcher Dominik
        • Poniatowski Krzysztof

W dniu 28 stycznia  2019r.  dziewczęta reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach powiatowych w Bełżycach, a następnie w  dniu 5 lutego 2019 r. w Jabłonnie, gdzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubelskiego w piłce siatkowej dziewcząt, organizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Po zaciętej walce nasze  zawodniczki zajęły IV miejsce.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

red. E. Miareczka-Czubak