• XI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

• 10.12.2017 15:34

• Poza oficjalnym kalendarzem Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej ośmioro uczniów naszej szkoły oraz dwóch absolwentów wzięło udział w dodatkowych zawodach – XI Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego pod patronatem Parafialnego Klubu Sportowego Victoria oraz CKFiS w Bełżycach. Turniej, który odbył się w sobotę 9 grudnia 2017 r. podzielony był na cztery kategorie wiekowe. Nasi zawodnicy zajęli tam odpowiednio:
         w kategorii szkół podstawowych kl. IV i młodsze

II m. Aleksandra Gałus
        III m. Maja Jamróz

I m. Jakub Błaszczak
        III m. Przemysław Skrzypczak

 w kategorii szkół podstawowych kl. V-VI

III m. Weronika Krawczyńska
        IV m. Mateusz Gałus

Ponadto w kategorii szkół gimnazjalnych i VII klas w turnieju udział wzięli :
        Piotr Bednarczyk i Mateusz Bednarczyk oraz Karol Pluta, a w kategorii szkół średnich - Mateusz Buczek .
        Zwycięzcy otrzymali z rąk organizatorów p. Tadeusza Wasilewskiego oraz ks. Łukasza Kukiera pamiątkowe puchary, medale i dyplomy. Na wszystkich uczestników turnieju czekały również słodkie niespodzianki – Mikołaje z czekolady oraz pączki.
        Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!
        Fotorelacja z turnieju

red.Elżbieta Miareczka-Czubak