•         ZAWODY PŁYWACKIE / edycja jesienna /
        • ZAWODY PŁYWACKIE / edycja jesienna /

• 11.12.2019 21:25
        • 19 listopada 2019r. na basenie CKFiS  w Bełżycach odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w pływaniu. W zawodach wystartowali również uczniowie naszej szkoły.  Największy sukces spośród naszych pływaków odniósł Jakub Błaszczak z kl. VI zajmując III miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym z czasem 52,64. Ponadto naszą szkołę reprezentowali:Maja Jamróz ( VI m.),  Mateusz Gałus (IV m.)- w stylu dowolnym , Izabela Kosmala ( VIII m.), Wiktoria Jamróz ( IV m.) i Kamil Dębski ( IV m.) - w stylu grzbietowym oraz Aleksandra Gałus ( IV m.) i Nina Kwiatkowska  ( V m. )- w  stylu klasycznym.

Jakub Błaszczak  reprezentował naszą szkołę również w Półfinale Wojewódzkim , który odbył się 27 listopada 2019r.  na obiektach MOSiR w Kraśniku Fabrycznym , zajmując tam wysoką

VIII  lokatę z czasem 54,29.

red. E. Miareczka-Czubak

•            PODSUMOWANIE    SUKCESÓW TENISISTÓW STOŁOWYCH  INDYWIDUALNYCH
        • PODSUMOWANIE SUKCESÓW TENISISTÓW STOŁOWYCH INDYWIDUALNYCH

• 11.12.2019 21:07
        •         Tegoroczne zmagania w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców rozpoczęły się w dniu 8 października 2019 r.  Rywalizowali ze sobą uczniowie klas VI i młodsi w ramach Igrzysk Dzieci oraz   uczniowie klas VII-VIII  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wyniki tych sportowych zmagań  przedstawiają się następująco:

• Sukcesy w konkursie plastycznym i literackim

• 11.12.2019 20:03
        • W listopadzie uczennica naszej szkoły Gabrysia Żuchnik wzięła udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ORIGAMI „Polska Złota Jesień”- edycja ogólnopolska.  Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy z wykorzystaniem sztuki składania papieru origami, nawiązującej tematyką do złotej jesieni. Nasza młoda artystka Gabrysia znalazła się w gronie Laureatów, zdobyła zaszczytne I miejsce.

Z kolei Amelia Madej – uczennica klasy VI wzięła udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Literackim poświęconym Unii Lubelskiej – edycja ogólnopolska. Amelka napisała opowiadanie pt. „Ku zjednoczeniu Polski i Litwy”. Zajęła III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Red. R. Walczak

• GRAMY W  SIATKÓWKĘ
        • GRAMY W SIATKÓWKĘ

• 12.03.2019 19:57
        • W czwartek 24 stycznia 2019r. reprezentacja dziewcząt i chłopców z klas VII- VIII wzięła udział w Mistrzostwach Gminy w siatkówce. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły z gminy Wojciechów: Łubki, Maszki, Wojciechów i Palikije. Po emocjonujących rozgrywkach nasze dziewczęta wygrały z Wojciechowem w trzecim secie i tym samym zajęły I miejsce. W składzie zwycięskiej drużyny znalazły się :
        • ZAWODY PŁYWACKIE w I semestrze

• 10.12.2018 21:30
        • 23 listopada na basenie CKFiS w Bełżycach odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w pływaniu. W zawodach wystartowali również uczniowie naszej szkoły. Największy sukces spośród naszych pływaków odniosła Wiktoria Jamróz z kl. VII zajmując I miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym z czasem 47,45. Ponadto naszą szkołę reprezentowali:Maja Jamróz ( VII m.), Mateusz Gałus (IV m.), Krzysztof Poniatowski( XI m.) i Dominik Majcher (XIII m.) - w stylu dowolnym , Mateusz Bednarczyk ( V m.) - w stylu grzbietowym oraz Aleksandra Gałus ( IX m.) i Piotr Bednarczyk ( IV m. )- w stylu klasycznym.
          Wiktoria Jamróz reprezentowała naszą szkołę również w Półfinale Wojewódzkim , który odbył się 29 listopada na obiektach MOSiR w Kraśniku Fabrycznym , zajmując tam wysoką VI lokatę z czasem 46,60.